skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Halloween

V pátek 3. listopadu 2016 se již tradičně konal pro žáky naší školy, učitele i rodiče halloween. Od pěti hodin se v tělocvičně školy bavily mladší děti.

Prošly stezku odvahy, předvedly svá vystoupení, soutěžily a tančily. V sedm hodin se konal lampionový průvod a od osmi se sešly ve škole děti z druhého stupně.

Vstupenkou na akci byla vlastní povídka či báseň a proběhlo autorské čtení. Po té žáci ve skupinách plnili úkoly a odvážlivci prošli stezkou odvahy.

Nechyběla večeře, ani večerní film na dobrou noc. Kolem jedné již všichni usnuli a spali vzorně až do rána. V osm posnídali koblížky a vraceli se domů plni zážitků. Je na místě pochválit naše deváťáky, kteří se po celý večer mladším spolužákům věnovali, pomáhali s organizací projektu. Zhostili se svého úkolu na jedničku s hvězdičkou. Byl to příjemný zážitek.aktualizováno: 13.12.2016 14:52:10 autor: Mgr. Karel Primas