skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Anglické divadlo u nás ve škole

Naši školu dnes, 7. listopadu 2017, navštívila mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost The Bear Educational Theatre.

Toto divadlo se specializuje na výuku angličtiny formou interaktivních divadelních představení.

Představení, pro 1. a 2. stupeň zvlášť, probíhala formou komunikace herců s dětmi a byla velmi zábavná. Žáci se tak mohli ujistit o znalostech, které mají v anglickém jazyce.

Děti z 1. stupně měly možnost zhlédnout představení Fair Bear.

Na 2. stupni bylo představení zahájeno workshopem, kde žáci hovořili s herci a prošli slovní zásobu i spojení užité ve scénáři. Herci žáky dovedli pěkně zaktivizovat a zapojit, tudíž aktivně vnímali cizí jazyk. Učitelé předem získávali výukové materiály, které využili ve svých třídách a poslouží jako část z výstupu, stejně tak jako recenze na danou divadelní hru Love in the Jeans Department. 

Díky tomuto interaktivnímu představení v angličtině byl žákům poskytnut neobvyklý, pozitivní a motivující naučný zážitek a zároveň posloužilo jako propojení s reálným životem, čehož si ceníme nejvíce.
aktualizováno: 29.5.2018 16:47:39 autor: Administrátor