skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Den jazyků

Naše škola se díky tradičnímu celoškolnímu projektu připojila k oslavám Evropského dne jazyků.

Projektový den měl úspěch a dle zpětné vazby žáků se líbil.

První stupeň se úžasně připojil, a to díky paní učitelkám, které děti seznámily s cizími jazyky a starší děti vytvářely pexesa, křížovky a ilustrace.

Velký ohlas byl i na druhém stupni, kde byli žáci rozděleni do smíšených pracovních skupin, které vytvářely příspěvky do školního časopisu – ten bude výstupem jejich celodenního úsilí. Žáci sami ocenili možnost pracovat ve skupině, demokratické vyjadřování, atraktivní témata, stejně tak jako schopnost naslouchat, nehádat se a seznamovat se s novými lidmi. Určitě si rozšířili obzory a nabyli nové vědomosti. Někteří se poprvé setkali s ruským jazykem a užili si spoustu legrace. Menší obtíž nastala kvůli přetížení sítě, což však žáky vedlo k práci s tištěnými encyklopediemi. A jak to tak bývá, někteří pracovali více, jiní se vezli, ale skupiny uvedly, že vždy pracovali téměř všichni.

Celkově se dají zhotovené příspěvky hodnotit jako velice vydařené a propracované. Všichni se tedy těšíme, až vše projde editací a na konci října bude časopis zveřejněn.

Velké poděkování všem zúčastněným ! :-)
aktualizováno: 29.5.2018 16:47:39 autor: Administrátor