Základní informace

Školní družina je součástí základní školy. Nabízí dětem možnost zajímavého a aktivního trávení volného času. Pracuje podle svého školního vzdělávacího programu, ve kterém se prolínají činnosti související s proměnami přírody a děním společenským. Do družiny docházejí žáci 1. stupně, jsou rozděleni do pěti smíšených oddělení. V rámci činnosti ŠD děti pracují podle zájmu v zájmových kroužcích.

Pravidla pro provoz školní družiny od 1. 10. 2017

Vzhledem k tomu, že se žáci naší školy přihlásili na kroužky, které časově nekorespondují s běžným provozem školní družiny, dochází z hlediska bezpečnosti dětí k těmto úpravám: V pondělí, v úterý, ve středu a ve čtvrtek budou moci žáci, kteří jsou zapsáni ve školní družině, čekat na kroužek v jednom z určených oddělení a nebo se do něho po skončení kroužku vrátit. Tam vyčkají příchodu svého oddělení z odpolední vycházky. Pobyt v oddělení, které ten den nepůjde na vycházku, lze využít i v případě, že je dítě po nemoci nebo je potřeba, aby si ho zákonný zástupce vyzvedl v době 13:30−15:00 hod.

Pondělí          Chvojková Ivona  učebna č. 15
Úterý Šrailová Dana  učebna č. 20

Solničková Milena
Chvojková Ivona

učebna č. 20
učebna č. 15
Čtvrtek Vondráková Michaela  učebna č. 16

V pátek odchází na vycházku všechna oddělení a vyzvednout si žáka může rodič až po 15:00 hod.

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY

Ranní školní družina

od   6:20 do 7:45 hod

Odpolední školní družina

od 11:40 do 16:40 hod

PLACENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY

• Probíhá bezhotovostně převodem na účet školy.
  • Každý žák školní družiny obdrží lísteček s číslem účtu a variabilním symbolem, který je nutné uvádět vždy, aby se platba dala identifikovat.
  • Do zprávy pro příjemce ještě napište jméno žáka.
  • Platbu můžete provádět každý měsíc nebo můžete poukázat najednou i více plateb tak, aby úhrada v daném měsíci byla nejpozději do konce měsíce na účtu školy.
  • Pokud není poplatek za školní družinu uhrazen nejpozději do patnáctého dne následujícího měsíce, budou rodiče vyzváni k platbě písemně. Pokud platba do konce měsíce neproběhne, nebude moci rodič nadále využívat služeb školní družiny. Žák bude ze školní družiny vyloučen.
  • Cena za využití školní družiny činí 150 Kč/měsíc.

aktualizováno: 31.10.2017 17:05:22 autor: Administrátor