Fotografie ze zasedání

Parlament si  téměř jednohlasně zvolil předsedkyni a místopředsedu. Gratulujeme a buďme v kontaktu !

Plánujeme společný výlet, jehož místo jste si sami navrhli, a to ZOO. Místo a čas ještě upřesníme.

S potěšením oznamujeme, že parlament funguje ku prospěchu žáků a během prvních měsíců se noví zástupci skvěle zapracovali. Rády bychom ocenily přístup zúčastněných a vážíme se jejich návrhů / podnětů a nápadů. Nejvíce si ceníme otevřenosti, která na schůzkách panuje a jedná se nám tedy nadmíru příjemně.

Jen tak dále, parlamentáři, ať jsou naše zasedání prospěšná spolupráci mezi žáky, kantory a celkově pro chod školy samotné. Máte právo volby a možnost ledasco změnit - tak vše zplna využijte !! ;-)

Stále pokulhává účast 6.A, jelikož se nově zvolený zástupce dostaví až v dubnu. Prosím dohled/upozornění předsedkyně.

Prosím, mějte na paměti naše pravidla :-)

Chování na jednáních Žákovského parlamentu:

1. Nepřekřikovat se a naslouchat si, respektovat názory druhých.
2. Nezesměšňovat se a vzájemně se neurážet.
3. Nepoužívat vulgární výrazy.
4. Řešit školní problémy.
5. Předávat spolužákům nezkreslené informace.
6. Spolupracovat v týmu.
7. Zúčastňovat se schůzek a přicházet včas.

8. Plánovanou neúčast je nutno předem omluvit u koordinujících učitelek !!!!

aktualizováno: 27.5.2018 0:23:26 autor: Mgr. Eliška Kalová