8. schůzka (19.1.2018)

Začali jsme menši hrou  :D  kterou jsme nazvali " Huhu hrara ". Potom když jsme všichni kdo měli dorazili, začali se kontorolovat "úkoly" co měl každý jedinec splnit. Za nedlouho jsme se dostali k tomu jak funguje třídění Bovýsků a Kravíku. Každý ze zástupců ekotýmu měl říct své třídě že Kravíky a Bovýsky můžou ( měli by) hodit do krabice která je vždy na chodbách v obou patrech. Je probém že děti z nižších tříd úplně neposlouchají, ale osobně si myslím že časem příjdou na to jak je to důležité a jak přírodě pomůže. A tímhle chci poprosit i vás...sice ano my jsme ekotým..ale jsme hlavně studenti jedné školy..aby jste se snažily nějakým způsobem třídit.. Proto ve škole máme třeba papírnička v každé učebně.

PRO EKOTÝM

- Příště se musí dojít do všech tříd!

A pro ty co chyběli- Dělali jsme analýzu

---- všechny otázky a odpovědi které jsme probrali jsou v učebně přírodopisu na nástěnce určený pro náš školní ekotým Vášky  :)

S pozdravem za celý ekotým Vikča  :D

aktualizováno: 15.6.2018 14:25:31 autor: Administrátor