skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

8. schůzka (19.1.2018)

Začali jsme menši hrou  :D  kterou jsme nazvali " Huhu hrara ". Potom když jsme všichni kdo měli dorazili, začali se kontorolovat "úkoly" co měl každý jedinec splnit. Za nedlouho jsme se dostali k tomu jak funguje třídění Bovýsků a Kravíku. Každý ze zástupců ekotýmu měl říct své třídě že Kravíky a Bovýsky můžou ( měli by) hodit do krabice která je vždy na chodbách v obou patrech. Je probém že děti z nižších tříd úplně neposlouchají, ale osobně si myslím že časem příjdou na to jak je to důležité a jak přírodě pomůže. A tímhle chci poprosit i vás...sice ano my jsme ekotým..ale jsme hlavně studenti jedné školy..aby jste se snažily nějakým způsobem třídit.. Proto ve škole máme třeba papírnička v každé učebně.

 

 

PRO EKOTÝM 

- Příště se musí dojít do všech tříd!

A pro ty co chyběli- Dělali jsme analýzu 

---- všechny otázky a odpovědi které jsme probrali jsou v učebně přírodopisu na nástěnce určený pro náš školní ekotým Vášky  :) 

S pozdravem za celý ekotým Vikča  :D
aktualizováno: 15.6.2018 14:25:31 autor: Administrátor