13. schůzka (16.3.2018)

Třídy informované o soutěži

- ti co ale ve svých třídách nebyli tam musí zajít 2.A (Dominik),3.A (Adéla),3.B (Honza) a v 5. třídě to musí říct paní zástupkyni Vendy.

Pochvala pro ekotým Vášky za bobíska (krabice na vyhazování krabiček od mlíček a pitíček :D)

Příprava stanovišť a domýšlení základních bodů

--- dobrovolnící co by se chtěli zapojit a také třeba mít vlastní stanoviště můžou v Pátek dorazit a říct nám nějaké svoje návrhy :)

!!! Jinak abych vám trochu připoměla že každý kdo by se chtěl zůčasnit soutěžě o Logo ekotýmu Vášek a  měl by už připravený návrh na logo, může ho dát jakémukoliv členu Vášek !!!

S pozdravem za celý ekotým Vikča :DD.

Nainstalujte si Adobe Flash Player.

aktualizováno: 14.5.2018 11:42:16 autor: Administrátor