14. schůzka (6.4.2018)

Zelené měsíc

Domýšlení stanovišť a členů, na akci která je doplňující částí Zeleného měsíce

Konání : 27.4.2018 v sítenském údolí Kladno

Pro všechny kteří by nám chtěli pomoct tak prosíme o vaše návrhy na stanoviště (téma- příroda a životní prostředí)

---- pokuď budete mít nějaké návrhy tak je prosím zdělte některému z členů Vášek a nebo pokuď budete chtít mít svoje vlastní stanoviště tak dorazte v Pátek na další schůzku Vášek od 14:00 do 15:00 hodin.

Hodnocení log

Jako první musíme vážně poděkovat všem co  se zůčastnili..bylo vás hodně a každého námětu na naše logo si vážíme :D

--- loga nemáme vyhodnocená kvůli chybějícím členům..jen to budeme mít tak vám s radostí výsledky sdělíme :)

S pozdravem za Vášky Vikča.

aktualizováno: 14.5.2018 11:42:16 autor: Administrátor