3. den (středa 6. VI. 2018)

Dopoledne nás čekaly sportovní turnaje: Přenášeli jsme pylová zrnka z tyčinek na pestík, neboli jsme hráli ringo a kin-ball. :-)

Odpoledne začalo příjemným osvěžením − vykoupali a schladili jsme se v bazéně. A pokračovalo se v turnajích. Následovala sportovní utkání v kin-ballu a ringu mezi týmem učitelů a žáků. Na návštěvu se přijela podívat paní ředitelka.

Večer jsme začali skládat první dílky našeho obrázku. Přesadili jsme své rostlinky rajčat a zahráli jsme si hru na „červíky“ v jablku (čili na larvu obaleče jablečného).

(Fotografie budou postupně dodávány, až/jestliže to umožní technické podmínky. Děkujeme za pochopení.)

aktualizováno: 8.6.2018 9:56:54 autor: Administrátor