Festival amatérského divadla 2017

Festival zahájil v pátek 21 .4. v 9:30 dramatický kroužek DK Vašatova – Alenčina říše jinotajů pod vedením paní učitelky Mgr. Melanie Hozové.

Žáci sami vytváří říši na motivy Alenky v říši divů. Kudy a kam se Alenka vydá, je zcela neznámé. Jediné známé je, že havran je psací stůl.

Režie, scéna a kostýmy: DKV a Adam Čermák

Hrají – Veronika Lapáčková, Kateřina Lapáčková, Hong Trang Quachová, Nela Jirkovská, Alžběta Pilmaierová, Andrea Burešová, Jakub Dejm, Eliška Nováčková, Tereza Kutilová, Andrej Snovak, Sabina Franková, Daniel Záluský, Adam Klimeš, Vojtěch Beran

DKV Vašatova: DKV je nepovinný předmět s dotací 45 min. týdně. Chodí do něho žáci 6.–9. třídy a oni sami si vytváří hru. Tak se učí zacházet s texty, scénickými poznámkami a režií. Kroužek začal v roce 2003 pod vedením Mgr. Melanie Hozové.

aktualizováno: 24.4.2017 15:50:34 autor: Mgr. Karel Primas