Večerní čtení

V pátek 23.3. jsme šli do školy dvakrát. Klasicky ráno na osmou a znovu jsme se vrátili do školy v 18 hodin. Místo aktovky jsme si donesli spacák. Čekaly nás v tělocvičně pohádkové soutěžní disciplíny. Po skončení následovalo vyhlášení výsledků a předání odměn. Po večeři jsme ve třídě ulehli do spacáků a poslouchali pohádku. A pak jsme si vzájemně popřáli dobrou noc...Ráno jsme si pochutnali na upečených dobrotách od maminek.Ložnici jsme opět přetvořili na školní třídu, rozloučili jsme se a s rodiči odcházeli domů obohaceni o nové žážitky.