Výlet do centra řemesel Botanicus

Cesta autobusem proběhla v klidu, děti se do centra těšily. V centru, které je vybudované jako středověké městečko, měly děti možnost si vyrobit např. mýdlo, papír, provaz, svíčku, drátěný šperk, loutku, vyrazit minci, vyrýžovat kousíček zlata, střílet z luku, vytisknout si obrázek. V malých obchůdcích byla možnost si nakoupit další ručně vyráběné  suvenýry nebo čerstvé bylinky a produkty z nich. V hodovně se děti občerstvily čerstvě napečenými palačinkami, koláčky nebo limonádou. V závěru jsme se podívali do krásně upravených bylinkových zahrad, děti se proběhly v bludišti a podívaly se na malou ZOO. Na zpáteční cestě některé děti usnuly. Všem se výlet moc líbil.

aktualizováno: 11.9.2017 6:00:53 autor: Mgr. Michaela Kubíková