skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Bojte se nás!!!

V pátek 23. října jsme si naplno užili Halloweenský rej. Každý, kdo mohl, přišel. A těm, kterým to kvůli nemoci nevyšlo, posíláme spoustu fotek, aby měli alespoň menší pocit, že tam byli s námi. My jsme na vás, na marody, teda rozhodně vzpomínali!!! :-)

 

Na začátku večera jsme soutěžili v týmech (lovili rybky, hráli kuželky, běhali slalom, lovili pavouky,...), po menším občerstvení a vyhlášení výsledků pak přišlo překvápko. Paní učitelky prvního stupně nám předvedly taneční vystoupení. Někteří nemohli uvěřit svým očím, jiní se smáli a tleskali (neplakal, doufám, nikdo)... Každopádně TOHLE nikdo nečekal :-) 

 

Svým vystoupením paní učitelky zahájily diskotéku a po makareně, vláčku a dalších tanečních kreacích jsme vyrazili na lampionový průvod. Šli jsme POTMĚ až ke Gymnáziu, ale nikdo se nebál!!! Po cestě nás hlídaly rozsvícené dýně a velcí deváťáci.

 

Právě jim a i celému druhému stupni bychom rádi poděkovali za úžasnou organizaci, protože to pro nás připravili opravdu krásně a my všichni jsme se moc bavili!!! aktualizováno: 26.10.2015 22:39:26 autor: Mgr. Michaela Machová