skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

My jsme žáci III.B

Prázdniny utekly jako voda a my jsme zpátky ve škole. Teď jsou z nás už velcí třeťáci! Máme také novou třídu, která je krásně barevná a cítíme se v ní dobře.

A co ještě zajímavého? Máme nového spolužáka Kubu, který se s námi rychle skamarádil, a na stěně nám vyrostl Knížkovník. Že nevíte, co to je? Přijďte se k nám podívat, my vám to rádi vysvětlíme!

Hned první dny jsme se po hlavě vrhli do práce a do učení. Kreslili jsme zážitky z prázdnin, ve dvojicích si vyprávěli a ve skupinách jsme zas dávali dohromady, kde všude jsme využili znalosti z českého jazyka, matematiky a prvouky. To by jeden neřekl, kde všude na nás ta škola číhá. V obchodě, na kole, v lese, při psaní pohledů,... 

Také se musíme pochválit, že jsme o prázdniny přečetli spoustu knih a moc jsme se tím zlepšili ve čtení, a dokonce i násobilku jsme nezapomněli! 

 aktualizováno: 7.9.2016 20:38:03 autor: Mgr. Michaela Machová