stín

Březen 2018

V březnu sice nebyla přemíra akcí, ale deváťáci se rozhodně nenudí.

Pomalu, ale jistě se blíží přijímací zkoušky, už za pár týdnů bude rozhodnuto o přijetí či nepřijetí na vysněné střední školy a učiliště. Rozhodují nejen výsledky přijímacích zkoušek, ale i známky z 8. a 9. ročníku. Pokud něco nevyjde, neváhejte se obrátit na třídní učitelku či výchovnou poradkyni, sledujte pečlivě i webové stránky naší školy, kde jsou všechny informace o postupu v případě nepřijetí.

Pilně se pracuje i na závěrečných pracích, někdo už má skoro hotovo, ale někteří ještě ani pořádně nezačali, 5. dubna budou upřesněny požadavky na formální stránku práce a na konci dubna by měla být připravená k odevzdání.

A poslední důležitou aktivitou je příprava na slavnostní vyřazování deváťáků, které by se mělo konat asi koncem května.

Zkrátka: moji deváťáci si užívají poslední  měsíce na základní škole a věřte, že utečou velmi rychle. A já bych si moc přála, aby vše zvládli bez problémů. A aby jim aspoň některá přátelství vydržela.....

aktualizováno: 30.3.2018 22:32:07 autor: Mgr. Miroslava Klosová