stín

Den Země-27. duben 2018

Poslední akcí v dubnu byl projekt Den Země, kdy děti z 1. i 2. stupně procházely stanoviště ve škole i v údolí Sítná, na kterých se dozvěděly různé zajímavosti, získaly náměty k přemýšlení, plnily úkoly.

Témata na stanovištích ve škole byla např.: podmínky při chovu hospodářských zvířat, mikroskopování, poznávání živočichů, tvoření Ekokodexu školy, údaje na etiketách různých výrobků, využití a minimalizace odpadů v domácnosti apod.

Doufám, že akce byla pro všechny přínosem a že budou více přemýšlet např. při nákupech, při třídění odpadu či při procházkách v přírodě.

Velký dík za přípravu patří Mgr. Karlu Primasovi a také členům ekotýmu Vášky, v kterém jsou za 9. třídu Kačka Lapáčková a Honza Průša.

aktualizováno: 1.5.2018 18:26:54 autor: Mgr. Miroslava Klosová