skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

IX. třída

stín

Masopust únor 2018

Na konci února se konal na naší škole Masopust, abychom si připomněli další z našich tradic.

Deváťáci pomáhali připravit soutěže pro žáky z 1. stupně, kteří soutěžili nejen o nejvydařenější masku, ale také v nejrůznějších disciplínách v tělocvičně - skákali, šplhali, plazili se, házeli na cíl, ale také skládali obrázky a vyplňovali kvíz. Jako vždy byli deváťáci ochotní, šikovní a vše probíhalo bez komplikací, jediné, co trochu stávkovalo, byla technika (aparatura), ale i s tím jsme si poradili. Odměnou pro děti byly nejen drobné sladkosti, ale především to, že úspěšně splnily náročné disciplíny :)

Odpoledne ještě děti z 1. stupně vyrazily na krátký masopustní průvod po okolí školy, na kterém je doprovázeli mimo jiné i někteří deváťáci.

Děkuji devítce za bezproblémový průběh akce, ale byla bych moc ráda, kdyby se se stejným nadšením a snahou pouštěli i do ostatních povinností ve škole, a to především aspoň do občasné přípravy na výuku!

A tady foto z vydařené akce:
aktualizováno: 12.3.2018 18:36:59 autor: Mgr. Miroslava Klosová