stín

Masopust únor 2018

Na konci února se konal na naší škole Masopust, abychom si připomněli další z našich tradic.

Deváťáci pomáhali připravit soutěže pro žáky z 1. stupně, kteří soutěžili nejen o nejvydařenější masku, ale také v nejrůznějších disciplínách v tělocvičně - skákali, šplhali, plazili se, házeli na cíl, ale také skládali obrázky a vyplňovali kvíz. Jako vždy byli deváťáci ochotní, šikovní a vše probíhalo bez komplikací, jediné, co trochu stávkovalo, byla technika (aparatura), ale i s tím jsme si poradili. Odměnou pro děti byly nejen drobné sladkosti, ale především to, že úspěšně splnily náročné disciplíny :)

Odpoledne ještě děti z 1. stupně vyrazily na krátký masopustní průvod po okolí školy, na kterém je doprovázeli mimo jiné i někteří deváťáci.

Děkuji devítce za bezproblémový průběh akce, ale byla bych moc ráda, kdyby se se stejným nadšením a snahou pouštěli i do ostatních povinností ve škole, a to především aspoň do občasné přípravy na výuku!

A tady foto z vydařené akce:

aktualizováno: 12.3.2018 18:36:59 autor: Mgr. Miroslava Klosová