stín

Obhajoby ročníkových prací červen 2018

Po návratu z Ekologického kurzu čekaly deváťáky obhajoby ročníkových prací, kde před komisí a některými spolužáky - a někdy i rodiči - měli stručně přiblížit téma své práce a někdy i odpovídat na zvídavé otázky komise. Ve většině případů byly jak práce, tak jejich prezentace velmi kvalitní, žáci si prohloubili i své schopnosti práce s Wordem, naučili se používat citace textu i ostatní formální náležitosti takové práce. Témata si vybírali sami a bylo vidět, že je dané téma opravdu zajímá.

Hodnocení prací bylo slovní, bylo rozčleněné na hodnocení obsahu práce, formálních náležitostí, kvality ústní prezentace a začlenění příloh - obrázků, grafů.

Zde si můžete prohlédnout fotografie, z kterých je patrné, že mnohdy žáci nepodcenili ani slavnostní oblečení:

aktualizováno: 21.6.2018 21:31:52 autor: Mgr. Miroslava Klosová