stín

Preventivní programy 28. 5. 2018

V pondělí 28. 5. 2018 se deváťáci a osmáci zúčastnili Preventivních programů Jak se nestát závislákem a Hrou proti AIDS, které pro ně připravil Státní zdravotní ústav Praha. Ve skupinkách procházeli jednotlivá stanoviště, na kterých si organizátoři připravili spoustu zajímavých informací o závislostech a jejich důvodech a rizicích, o onemocnění AIDS, o možnostech antikoncepce apod. Žáci o problematice diskutovali, zapojovali se do nejrůznějších aktivit, hráli scénky, vyjadřovali se pomocí pantomimy.

Po skončení samotného programu jsme o problematice ještě diskutovali, zhodnotili jsme přínos projektu a shrnuli nové poznatky.

aktualizováno: 29.5.2018 0:23:19 autor: Mgr. Miroslava Klosová