obrazek nenacten

Projektový den červen 2017 − SOŠ a SOU Kladno (VIII. tř.)

Dne 16. 6. 2017 se naše třída zúčastnila projektového dne na SOŠ a SOU E. Beneše. Děti si mohly vyzkoušet různé sportovní disciplíny, zjistit své znalosti z různých oborů, poznávaly koření, bylinky, luštily křížovky, matematické hlavolamy. Mohly si dokonce vyrobit origami, náušnice či si ozdobit tašku. A pokud dostaly po svých výkonech hlad či žízeň, bylo připravené i pohoštění ve formě kuřecích křídel, suši, koktejlů či obložených housek. Celá akce byla dokonale připravená, přiblížila tuto střední školu našim žákům a zpestřila jim konec školního roku.

aktualizováno: 3.7.2017 14:31:40 autor: Mgr. Karel Primas