obrazek nenacten

Techmánie Plzeň (VIII. tř.)

Dne 20. 6. 2017 se 7. a 8. třídy vydaly na exkurzi do Techmanie v Plzni. Nejprve se žáci dozvěděli něco o historii i současnosti dopravy, poté shlédli show s tekutým dusíkem a po krátké svačině se vydali zkoumat nejrůznější fyzikální zákony pomocí pokusů, přemýšleli nad hlavolamy, vyzkoušeli si sportovní disciplíny nebo si mohli prohlížet vystavené exponáty různých strojů a zařízení. Vyplňovali i pracovní listy a odpovídali na otázky z různých témat. Dopoledne uteklo velmi rychle a po posledním zastavení u elektromagnetické indukce jsme se unaveni, ale spokojeni a plni nových vědomostí a zážitků vydali zpět do Kladna.

aktualizováno: 3.7.2017 14:23:49 autor: Mgr. Karel Primas