skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Brejmyslivec, Žrahlt nebo Mžikev? fantazie-sloh

Kačka Kochová

Moje zvíře je Žrahlt. Je to něco mezi jezevcem a kočkodanem. Je růžový a fialový. Má pět nohou, dvě a půl očí a skáče po stromech. Žije v lese a živí se máršmelouny. Je hodný, ale občas krade. Má dlouhý nos. Rozmnožuje se také pomocí maršmelounů. Když jich sní víc jak osmnáct, tak vznikne malý Žrahlt. Říká se o něm, že je to pěkný pumprlík, protože má divný tvar těla a dá se říct, že i srdce. Žije v lese v Africe a dokonce ho můžete mít i doma. Miluje lidi, i když někdy zazlobí.

Kuba Smažík

Můj Žrahlt není zvíře, ale rostlina. Roste na farmách, protože má ráda nakypřenou půdu. Kořeny má docela hluboko, stonek vypadá jako zelená kostička, lístky připomínají slaninu, květy kvetou modře a plody vypadají jako barevné fazolky. Živí se kuřecími stehýnky a krysami. Rozmnožuje se fazolkami, když spadnou na zem. Stonek někdy změní barvu. Říká se, že když sníte fazolku, zbarví se vám jazyk. A to je vše!

Azíz Hammadi

Moje zvíře je Brejmyslivec. Žije ve vesmíru, protože se mu žádný kyslík nesmí dostat do plic. Kdyby se mu tam dostal, udusil by se. Živí se hvězdným prachem a ještě hodně malými planetkami. Je obrovský, přesné rozměry se neví, ale v průměru má jeho oko 150metrů čtverečních. Malinko se podobá psovi bez nohou. Není rozdíl mezi samicí a samcem. Klade vajíčka na hvězdy a ty když vybuchnou, rozletí se do všech koutů vesmíru. Říká se, že ho před sto padesáti lety objevil arabský vodolog Azin Bin Badin v bývalém Vanském moři. Toto moře již neexistuje, protože ho Brejmyslivcova váha vyplavila. A ještě se říká, že způsobil tsunami.

Roman Demeďuk

Mžikev byl malý organismus, ze kterého se vyvinula kytka. Byla divná-byla černá, měla velké zuby a velkou tlamu. Měla mohutné kořeny, po kterých mohla chodit. Ale hlavně stonek byl tlustý, dlouhý a měl trny. Mžikev se paradoxně živila trávou. Když se jí najedl dost, tak ze svých listů vytřásl semínka a to kdekoliv. Říká se, že dodnes žije ve středu Země, protože se tam propadla semínka, která už nemohla ven.

Fanda Mandel

Můj Žrahlt žije v Tichém oceáně. Žije tam proto, že špatně slyší. Je to taková chobotnice zmutovaná se žralokem. Má velké zuby a dlouhá chapadla. Živí se delfíny a tuňáky. Má v sobě jed a je nabitý elektrikou. Mění barvu jak chameleón. Říká se o něm, že je tak rychlý, že není vidět. Každého spolkne a strašně rychle hltá.

Julie Bačová

Mně Žrahlt připomíná žraloka. Žije ve vodě. Vypadá jako velká ryba s ohromnou pusou, ve které má nejmíň pět set zubů. A živí se menšími rybkami.

Terka Hálová

Žrahlt je zvíře, které bylo vytvořeno pod mikroskopem. Vypadá jako veverka. Má velké zuby a malý čumáček. Má ocásek, který vypadá jako chumáč vlasů. Má také křídla a pět nohou. Živí se dost zvláštním jídlem, a to pastelkami. Ano, nejlépe mu chutnají oranžové. Je to obojživelník. žije na poušti, na které často prší. Prší tam pastelky, takže potravy má dost. Taky se často vyskytuje v modré laguně. Rozmnožuje se pomocí papírů. Ano, papírů! Samice a samec si kýchnou na papír a samice pak papír olizuje a po týdnu otěhotní. Říká se o ní spoustu nepravdivých věcí, například, že nenávidí Mžikve a Brejmyslivce. A to není pravda, jsou to velcí kámoši!

Martin Leubner

Ahojda, já sím Martýn...a štohle je má fantazuja. Moja víc nébo žívočich žije v žjabku, protož se mu tam ljúbí. A ja to pán Žráhlt. Živí se vietnamským polévků. Jinak nic iného néjú. Je to červ! Rozmnožuje sa pomoců chobotů a mů vlasdnosti jako lezení. A říká se o něm, že vypůščá látky, které jsou tak silné, že vesmír bude páchovat.

 

 aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor