Evropský den jazyků

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ

VYHODNOCENÍ - ŠKOLOU ZADANÉHO PROJEKTU - DĚTMI

Sebehodnocení žáků, kteří mají vlastní názor na svoji celodenní práci.

Bilancují a hodnotí společnou skupinovou práci na zadané téma.

Zadané téma vidíte. Jednalo se o tyto projektované evropské státy-

Rusko, Německo, Anglie a Česko

Adélka Maliková

Ve skupině jsme byli čtyři. Pomáhala jsem malovat a lepit. To umím.

Zvládla jsem i hledat informace na počítači.

Tereza Hálová

Byla jsem ve skupině platná, i když jsem určitě nebyla nejlepší.

Líbila se mi spolupráce. Pomáhala jsem malovat, přepisovat, hledat obrázky, vystřihovat, vybarvovat. Ale myslím, že příště budu lepší!

HUDBA A TANEC

Kuba Smažík

Ve skupině jsme byli čtyři. Všichni jsme, domnívám se, byli skvělí.

Já jsem byl důležitý v kreslení plakátu, který jsme přede všemi představili v tělocvičně školy  následující den.

Naučil jsem se písničku. A taky se mi líbil tanec na tu písničku. Jmenoval se MAZURKA.

Tancoval jsem ho s holčičkou ze třetí třídy. Chytili jsme se za ruce a dělali jsme dva kroky do prava a dva kroky do leva. Potom jsme na sebe koukli a ona se otočila.

Roman Demeďuk

Byli jsme dobrý tým. Já jsem byl potřebný. Hezky jsem kreslil, tancoval i zpíval.

Hodnotím se od jedničky do pětky tak za dva a to je docela dobré.

POHÁDKA

Viktor Pavluv

Nebyl jsme nejlepší, ale myslím, že jsem byl dobrý. Byl jsem potřebný. Naučil jsem se hrát postavu v pohádce.

Martin Leubner

Zvládl jsem pomoct Adamovi. Bál jsem se, že to zkazím.Ale oni říkali, že je to hezký.

JÍDLO

Kačka Kochová

Nebyla jsem nejlepší, protože nejlepší byli všichni. Já jsem se prosadila v modelování pokrmů. Při prezentaci projektu jsem si na sebe vzala hezký oblek kuchařky.

Měla jsem nové bílé triko, kalhoty, přes oblečení zástěru a v ruce jsem držela metlu a vařečku.

Bára Kóňová

Modelovala jsem rohlíčky s Kačkou Kochovou, Gábinou a Esterkou. Z celého dne jsem měla velkou radost.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:24 autor: Administrátor