skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Kdybych se ocitl(a) na neznámé planetě úvaha, sloh

Terka Machová

Asi bych nejprve zkoumala, kde to jsem. Dále bych se snažila skákat a pohnout s tou planetou alespoň o milimetr, ale asi by to nešlo. Zavolala bych mimozemšťana, aby mi pomohl. Spolu bychom vymysleli plán. Skákali bychom, skákali a potom bychom sletěli dolů na Zem.

Kuba Smažík

Hned bych zkusil, jak silná je wifi, abych mohl hrát hry. Chtěl bych vědět, jaká je gravitace, protože by mě bavilo viset ve vzduchu. Doufám, že by mi tam bylo teplo, protože než kraťasy a svého psa ve skafandru bych si s sebou nevzal.

Áďa Maliková

Já bych šla hned hledat mimozemšťana. S ním bych poskakovala, dávali bychom si závody. Jmenoval by se Karaj. Chtěla bych se také stát mimozemšťanem. Karaj by bydlel na houbanské planetě, a tam by byly masožravé houby.

Roman Demeďuk

Okamžitě by ze mě byl mimozemšťan. Sestrojil bych létající talíř, zkolonizoval bych planetu, pak bych postavil největší budovu na Saturnu...počkat, já říkal, že ta planeta je neznámá, sakra... tak ještě jednou. Postavil bych největší budovu na té planetě, a potom bych postavil Trumpovu zeď. (ha ha) Dobře, asi bych zpanikařil a volal o pomoc a asi bych umřel, protože se nikdo nezmiňoval, že bych měl mít skafandr. Ale asi by mě zachránili, takže v poho.

Terka Hálová

No...asi bych moc ráda nebyla. Jedině bych byla v poho, kdybych zjistila, že je to mírumilovná planeta. A co dál? Řiďte se mými pokyny. 1) Zabodněte českou vlajku! ( aby každý věděl, že ČR je nej). 2)Žádná panika! 3) Zeptejte se mimozemšťanů, jak se planeta jmenuje! 4) Poděkujte a jděte si lehnout! 5) Vzbuďte se a řekněte, že to byl hezký sen!

Martin Havel

Já bych určitě panikařil. Snažil bych se najít nějakého průvodce, aby mi o tom místě něco řekl a abych to tam alespoň trochu znal. Koupil bych si dům a snažil bych se z té planety dostat.

Bára Kóňová

Já bych hodně skákala, jedla, pila bublinky, hrála bych si s mazlíčkem Edou (to je křeček) a Ený (můj mazlíček pes) a pak bych začala křičet, protože by se tam objevili mimozemšťané.

Viktor Pavluv

Planetu bych napřed prozkoumal. Kdyby byla velká a dalo by se na ní žít, bydlel bych tam. Postavil bych velký dům, do něj bych dal všechno ze zlata a potom bych jel na Zemi, přinesl bych si tablet. Snažil bych se na nové planetě najít kamaráda a žil bych jako na Zemi.

Míša Randisová

Já bych se ocitla jedině na Venuši. Proč? Protože je to planeta lásky přece. Určitě bych tam nechtěla být sama, takže bych si s sebou vzala nějakou kamarádku nebo kamaráda. (Ale jako mezi náma, toho kamaráda mi poradila paní učitelka.)

Vašík Blumel

Ocitl jsem se na neznámé planetě a nevěděl jsem, kde jsem. Pak jsem zjistil, že jsem na obrovském balvanu. Už mi nestálo nic v cestě než skočit na meteorit, který se blížil k planetě Zemi. Když meteorit shořel, spadl jsem na letadlo a bezpečně přistál na Zemi.

Kačka Kochová

Kdyby to šlo, snažila bych se z té planety skočit dolů. Je to moje představa, takže by to stoprocentně šlo. Byli by tam Unicorni, tekla by tam čokoláda (růžová) a bydlela bych v dortu (růžovém) ve tvaru Unicorn a nosila bych růžové tričko z HM, růžové džíny z C§A a nakonec hřívu místo vlasů, jako má Unicorn. Byla by tam silná Wifi, a tak bych točila Musical.ly. Bylo by to boží a nevadilo by mi, kdyby se to stalo.

Fanda Mandel

Já bych určitě potkal mimozemšťan a zeptal bych se ho, jestli chce být kámoš. Postavil bych největší aquapark v galaxii. Byly by tam tobogány, skluzavky, hluboké bazény, atd. Potom bych si sestrojil ufo a létal bych sem a tam. Postavil bych si stroj času a také stroj na neviditelnost. Žil bych tam do té doby, dokud by se to všechno nerozpadlo.

Já bych se uvelebila na stromě. Skamarádila bych se se zvířaty. Udělala bych tam pro ně chráněné území a všechna zvířata bych pojmenovala. Například veverkočka velezrádná, a tp. Všechna zvířata bych měla moc ráda.

Žanka Homolková

Já bych začala řvát o pomoc. Ba ne, dělám si srandu. Planetu bych si nejprve prošla a podívala bych se, jestli tam už někdo bydlí. Mezitím bych se poohlídla po jídle a ubytovala bych se ve fialovém domě. Našla bych si nějaké zvířátko a přivlastnila bych si ho. A s tím zvířátkem bych zůstala až do smrti a kdyby si mě někdo vyzvedl ze Země, vzala bych si ho s sebou.

Matyáš Jelínek

Já bych šel okamžitě hledat potravu. Kdybych měl co jíst a pít, začal bych budovat obchodní centra, nemocnice, atd. Pak bych s dalšími stvořeními začal objevovat nová místa a normálně a v klidu bych tam žil.

Týnka Rácová

Já bych začala skákat, až by se celá třásla. Skákal bych radostí, protože by mě nikdo neprovokoval, neotravoval a taky bych nechodila do školy.  to by bylo dobré. Neměla bych ájinu, tělocvik, matiku ani vlastivědu. Nemusela bych dělat domácí úkoly a válela bych se. Jmenovala bych se Srandapanda. Měla bych modré oči, byla bych bíločerná, prostě typická panda. A teď ještě k té škole- kdyby nebyla škola, byla bych hloupá. Škola je dobrá a mám ji ráda.

Filip Kozák

Určitě bych si s sebou vzal pistoli a postřílel bych všechny mimozemšťany. Ukradl bych někde ufo a létal bych s ním po vesmíru. Zastavil bych se na benzínce natankovat palivo a rovnou bych si koupil něco k pití, abych neměl žízeň. 

Ester Feková

Na neznámé planetě bych neznala nikoho a bylo by mi to jedno. Rychle bych se seznámila a poznala bych nové přátele. Poznala bych kluka mimozemšťana a hadí ženu a začalo by se mi tam líbit. Zastavila bych se doma pro svou rodinu a vzala bych je s sebou, aby se šli na moji novou planetu také podívat.

Azíz Hammadi

Já svoji planetu popíšu jako sen... Na začátku jsem nevěděl, co se se mnou stalo. Všude bylo pusto, jenom takové minisopečky. Divil jsem se, neviděl jsem žádné lidi, byla tam hrozná zima a žádnej led. Ušel jsem pár kroků  a najednou jsem viděl něco zelenožlutého. Byli to zvláštní živí tvorové. Začali mě honit, tak jsem vzal nohy na ramena. Běžel jsem dlouho. Potom jsem našel krásnou džungli. Neváhal jsem a rychle jsem se schoval. Žil jsem tam tak dlouho, dokud jsem se nevzbudil.

Kačka Jansová

Přála bych si ocitnout se na planetě s takovou gravitací, jako má Měsíc. Byla by to sranda, protože bych mohla skákat. Chtěla bych, aby tam byl velký dosah Wifi a abych tam měla všechno, na co bych si  vzpomněla. Mobil, notbook, tablet, zkrátka vše, co mám ráda.

 aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor