Plány na jarní prázdniny - sloh

JARNÍ PRÁZDNINY - CO NÁS ČEKÁ

vyprávění - sloh

Týna Rácová

Já se moc těším na týden prázdnin. Sestře Isabell je již šest měsíců a umí sama sedět. Budu si s ní hrát a vozit v kočárku s kamarádkou Niki z 5.B.

Azíz Hammadi

Já chci dělat spoustu věcí. Určitě navštívím babičku, strejdu a možná i dědu. Na hory také pojedu, ale až po prázdninách, o prázdniny je všechno moc plný. Rád bych jel třeba na nějaký výlet, třeba do Českého Švýcarska, tam už jsme jednou byli a je to tam moc hezké. Alespoň tři dny chci být doma, abych si od všeho odpočinul.

Žanka Homolková

Těším se, že nebudu muset vstávat do školy. Budu chodit hodně ven s bráchou, sestrou a se psem. Taky se chystám, že půjdu do knihovny. O víkendu pojedeme celá rodina do Prahy.

Filip Kozák

Na jarní prázdniny se moc těším, protože v pátek po škole jedu k babičce a dědovi a v sobotu ráno s nimi odjedu na hory. K mámě se vrátím 22.2. a ve středu budu s kamarády trénovat fotbal. Od čtvrtka budu lenošit. Budu koukat na filmy, hrát si na počítači, s bratránkem a taky budu hlídat malou sestřičku. A taky se budu muset o víkendu začít připravovat do školy.

Kačka Pospíšilová

V pondělí budu u babičky i se sestrou Evou. Od babičky pojedeme v úterý vlakem do Planetária, v Praze se podíváme na Pražský hrad a půjdeme do aqua parku. Ve středu si dáme dámskou jízdu a ve čtvrtek relax. Pátek strávím s taťkou a víkend s celou rodinou.

Kačka Kochová

O prázdniny budu nejspíš doma a maximálně pojedu  k sestře na Chodov. Taky budu se synovcem, se kterým je sranda. Určitě budu celé dny na mobilu. Každopádně si plánuju letošní jarní prázdniny pořádně užít.

Martin Leubner

No, když si představím, co znamenají prázdniny, tak si vybavím to, že si děti hrajou venku. Ale já to mám trochu jiné, protože nevstávám brzy, ale až v jedenáct. Takže v podstatě snídám, když už je skoro oběd. Celá rodina jí oběd a já snídani. Pak si tajně odejdu nahoru hrát na počítač. Když mě to omrzí, jdu zase dolů a koukám na televizi. A takhle se to většinou střídá.

Fanda Mandel

Já pojedu na hory. Budu tam sice jen jeden den, ale to nevadí, protože si tam zalyžuju. Pojedu za bratrancem a za sestřenicí. Půjdu určitě na bazén, kde si zaplavu. Uteče to a bude zase škola.

Áďa Stržanovská

O jarní prázdniny budu určitě vstávat pozdě...tři dny budu se sestřenicí Vanessou, budeme u sebe spát a těším se, až budeme hrát karetní hry. Taky budu spát u Míši Randisové. ( Doufám že nebude mluvit ze spaní jako minule, nemohla jsem spát:-))

Míša Randisová

O jarní prázdniny u mě bude spát Áďa a budeme hrát na musical.ly. To je aplikace, kde máš písničku a na ní tancuješ. Já sice možná mluvím ze spaní, ale Áďa zase chrochtá.:-)

Terka Hálová

Můj brácha má prázdniny teď, takže se vystřídáme. Rozhodně nebudu brzo vstávat. Budu koukat na Naruto (na můj oblíbený japonský seriál) a na kriminálky. Zkrátka na vše, co bude zajímavé. A zajímavé věci Terezka ráda. Víte, co je na jarních prázdninách nejlepší? Že se nejde do školy...ale pšššt! Nikdo to nesmí vědět! Jarní prázdniny jsou prostě super.

Roman Demeďuk

Já pojedu k babičce, budu si hrát- fotbal, jezdit na kole, spát, obědvat, snídat,večeřet, i když ne v tomto pořadí. Budu se učit vařit, hrát hry a taky pořádně uklidíme.

Vašek Blumel

Já pojedu o víkend k dědovi. Budu si tam hrát se štěnětem Rockym. Je mu jeden rok a je to vlčák. Pak pojedu k druhému dědovi a tam si budu hrát s druhým pejskem Míšou. Tomu je pět a je to jezevčík. Pak budu doma a budu si hrát s bráchou.

Kuba Smažík

Já pojedu lyžovat. Doufám, že zas nebudu moc padat, protože mě vždycky potom bolí hlava. Ale moc si to tam určitě s celou rodinou užiji.

Julie Bačová

O jarních prázdninách bych měla jet za babičkou do Berouna. Možná se bude malovat můj pokoj. O víkendu bych chtěla jet do Prahy, protože tam bude má oblíbená youtuberka.

Viktor Pavluv

Já pojedu k babičce. Těším se na psa a na jedenáctiletou tetu. Budeme si hrát na jejich velké zahradě a a na Kladně půjdu s Fandou ven a budeme skákat na skejtu.

Áďa Maliková

Já o volno pojedu s mamkou, sestrou a Natálkou do Šestky. V pondělí mám narozky, tak je budeme slavit. Bude mi jedenáct, to už budu velká, a dostanu banánový dort, mňam! S malou Natálkou budu chodit ven a uvidím své bratrance - Jonáška a Oskara.

Kačka Jansová

Já budu nejspíš doma, ale možná pojedu k sestře a budu hlídat synovce a budu mu kupovat nějaké sladkosti, jako bonbóny nebo žvýkačky. Dostanu-li úkol z angličtiny, určitě mi s ním sestra pomůže. Taky vyrazíme s mamkou nebo kámoškou do města. Doma budu trávit čas na počítači a u televize a budu poslouchat písničky. A budu si s někým psát.

Bára Kóňová

Já budu trávit prázdniny na gauči a budu hrát hry na telefonu. S rodinou půjdeme na návštěvu k sestřenici, protože synovec slaví dva roky. Uvidím se s Esterkou. Půjdeme spolu ven, třeba na hřiště. No a v pondělí půjdu zase do školy.

Ester Feková

O jarních prázdninách se půjdu kouknout k tetě. Se sestrou a kamarádkami budeme chodit ven a uvidím se i  s Bárou.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor